درباره

مؤسسه نیمروز فیلم درسال 1392 تاسیس و در بهار سال 1393با اکران فیلم "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" به شکل رسمی شروع به فعالیت کرد. نیمروز فیلم با اکران فیلم های سینمایی "تجریش ناتمام" به کارگردانی پوریا آذربایجانی ، "کاغذ خروس نشان" به کارگردانی مریم میلانی ، "فصل فراموشی فریبا" به کارگردانی عباس رافعی ،  "لامپ 100"  به کارگردانی  سعید آقاخانی ،  "عشق و جنون"  به کارگردانی  حسن نجفی  ،  "ماهی سیاه کوچولو"  به کارگردانی  مجید اسماعیلی  ، "ارغوان" به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علی محمدی ،"آزادی مشروط" به کارگردانی حسین مهکام، "کمپ ایکس ری" به کارگردانی پیتر ستلر،  "اژدها وارد می شود"  با نام پیشین  "شن جن ین"  به کارگردانی  مانی حقیقی ،  "اروند" به کارگردانی پوریا آذریایجانی، " فرار از اردو" به کارگردانی غلامرضا رمضانی و فیلم سینمایی "هلن" به کارگردانی علی اکبر ثقفی به فعالیت گسترده خود در زمینه پخش فیلم در سراسر کشور ادامه می دهد. همچنین فیلم  سینمایی  "هاری" به کارگردانی امیراحمد انصاری   در نوبت اکران  می باشد.

مدیر عامل این موسسه آقای مهدی صباغ زاده می باشد.  آقایان مهدی داوری رئیس هیات مدیره و آقای علیرضا باذل عضو هیات مدیره می باشند.  آقای ابوالقاسم صفر یزدی مدیریت پخش را بعهده دارند.

مدیریت مالی : خانم  میترا مجدآبادی

واحد تبلیغات : آقای حمید اسحاقی

طراح و گرافیست : آقای احسان برآبادی

واحد تدوین : آقایان حسین حشمت نیا و حجت سعیدی نژاد

واحد خدمات دفتری : آقای علی نجاتی

واحد خدمات ارسال و پیگیری : آقایان علی خشت زرین و مرتضی عرب


شرح فعالیت :
پخش و تولید  فیلم های سینمایی در سراسر کشور
خدمات ارائه شده در حیطه پخش اعم از ساخت آنونس / تیزر ، طراحی پوستر ، آماده سازی فیلم ها و تبلیغات گسترده در سراسر کشور می باشد .
هدف از تأسیس این مؤسسه ایجاد فضای سالم و به روز برای عرضه هرچه بهتر خدمات به سینمای ایران  می باشد امیدواریم با یاری خدا و شما عزیزان تهیه کننده و کارگردان بتوانیم خدمات ارزنده ای ارائه دهیم.