درباره

مؤسسه نیمروز فیلم درسال 1392 تاسیس و در بهار سال 1393با اکران فیلم "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" به شکل رسمی شروع به فعالیت کرد. نیمروز فیلم با اکران فیلم های سینمایی "تجریش ناتمام" به کارگردانی پوریا آذربایجانی ، "کاغذ خروس نشان" به کارگردانی مریم میلانی ، "فصل فراموشی فریبا" به کارگردانی عباس رافعی ،  "لامپ 100"  به کارگردانی  سعید آقاخانی ،  "عشق و جنون"  به کارگردانی  حسن نجفی  ،  "ماهی سیاه کوچولو"  به کارگردانی  مجید اسماعیلی  ، "ارغوان" به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علی محمدی ،"آزادی مشروط" به کارگردانی حسین مهکام، "کمپ ایکس ری" به کارگردانی پیتر ستلر،  "اژدها وارد می شود"  با نام پیشین  "شن جن ین"  به کارگردانی  مانی حقیقی ،  "اروند" به کارگردانی پوریا آذریایجانی، " فرار از اردو" به کارگردانی غلامرضا رمضانی و فیلم سینمایی "هلن" به کارگردانی علی اکبر ثقفی، فیلم سینمایی " هاری" به کارگردانی امیراحمد انصاری و فیلم سینمایی " ترانه" به کارگردانی مهدی صاحبی  ،  فیلم سینمایی " کلوپ همسران " به کارگردانی  مهدی صباغ زاده  و فیلم سینمایی " اولین امضا برای رعنا" به کارگردانی علی ژکان به فعالیت گسترده خود در زمینه پخش فیلم در سراسر کشور ادامه می دهد. همچنین فیلم سینمایی " کامیون" به کارگردانی کامبوزیا پرتویی و  فیلم سینمایی "رمانتیسم عماد و طوبی " به کارگردانی کاوه صباغ زاده در نوبت اکران  می باشند.

 

مدیر عامل این موسسه آقای مهدی صباغ زاده می باشد.  آقایان مهدی داوری رئیس هیات مدیره و آقای علیرضا باذل عضو هیات مدیره می باشند.  خانم آرزو نصیرپور مدیریت پخش را بعهده دارند.

 

مدیریت مالی : خانم  میترا مجدآبادی

 

واحد تبلیغات : آقای حمید اسحاقی

 

طراح و گرافیست : آقای احسان برآبادی

 

واحد تدوین : آقایان حسین حشمت نیا و حجت سعیدی نژاد

 

واحد خدمات دفتری : آقای علی نجاتی

 

واحد خدمات ارسال و پیگیری : آقایان علی خشت زرین

 

شرح فعالیت :

پخش و تولید  فیلم های سینمایی در سراسر کشور

خدمات ارائه شده در حیطه پخش اعم از ساخت آنونس / تیزر ، طراحی پوستر ، آماده سازی فیلم ها و تبلیغات گسترده در سراسر کشور می باشد .

هدف از تأسیس این مؤسسه ایجاد فضای سالم و به روز برای عرضه هرچه بهتر خدمات به سینمای ایران  می باشد امیدواریم با یاری خدا و شما عزیزان تهیه کننده و کارگردان بتوانیم خدمات ارزنده ای ارائه دهیم.